Jste makléř?

Nechte si 100% provize z prodeje a spolupracujte s námi

Raketa

100% provize pro makléře

Společnost KUZO Partners s.r.o. nabízí spolupráci makléřům ve všech regionech ČR.

 

Výhody spolupráce:

 • okamžité zvýšení vlastních příjmů – makléři náleží vždy 100 % provize
 • snížení provozních nákladů makléře
 • profesionální realitní systém pro správu nabídek a klientů
 • inzerce nabídek na zásadních a nejnavštěvovanějších realitních serverech
 • asistentská podpora z centrály společnosti
 • možnost spolupráce s ostatními makléři v rámci společnosti
 • svobodná seberealizace makléře pod záštitou naší společnosti
 • přístup k cenovým analýzám dle aktuálních realitních dat
 • možnost monitoringu soukromé inzerce a poptávek

Výše jsme vám popsali, co vše můžete a co získáte.
Dále uvádíme, co naopak NEmusíte:

 • NEplatíte žádné vstupní poplatky,
 • NEplatíte žádná procenta z Vašich realizovaných obchodů,
 • NEposíláte nám žádné výkazy, zprávy ani reporty,
 • NEplatíte nám žádné licenční ani jiné obdobné poplatky,

Spolupráce je realizována na základě měsíční paušální platby. Výše měsíční platby je dána počtem nabídek makléře a startuje na částce 1.900,-Kč měsíčně (bez DPH).

Počet nabídek               Paušální měsíční platba (bez denních poplatků u vybraných webů)

1 - 5 ks 1.900,-Kč/měs (bez DPH)

6 - 10 ks 2.900,-Kč/měs (bez DPH)

11 a více ks 3.900,-Kč/měs (bez DPH)

Pokud jste zodpovědní ve svém finančním rozhodování a chcete mít své náklady pod kontrolou, využijte naší nabídky, rádi s Vámi budeme spolupracovat.

 

Jak jsou s našimi službami makléři spokojení?

Šanon

NASTARTUJTE SVÉ PODNIKÁNÍ S ÚSPĚŠNÝMI NA TRHU REALIT

Společnost KUZO Partners s.r.o. působí na realitním trhu od r. 2006. Ctíme tradiční hodnoty a etické postupy, a s kýmkoliv spolupracujeme, uplatňujeme strategii win-win. 

Pro realitní makléře stávající situace na českém realitním trhu není úplně jednoduchá, a to pokud působí samostatně, ale i ve franšízingových sítích, či menších RK. Rozhodnutí, zda akceptovat nižší procentuální ohodnocení ze zrealizované provize v případě spolupráce s velkou RK, nebo zda upřednostnit vyšší odměnu za podmínky neustálého placení provozních nákladů v případě samostatné činnosti, je v této době velmi složité a v mnoha případech vede špatné rozhodnutí i k neúspěchu a k celkovému ukončení realitní činnosti.

Moderní forma spolupráce s makléři, která je naší společností realizována, umožňuje spolupracujícím realitním makléřům a drobným zprostředkovatelům snížit své náklady na nezbytné minimum a zvýšit své příjmy ve velmi krátké době na maximální možnou výši.

Systém spolupráce je jednoduchý, přehledný a hlavně finančně výhodný. Makléři vždy zůstává 100 % provize z obchodního případu. Prostřednictvím spolupráce s námi se můžete věnovat samotné realitní činnosti bez zatěžujících věcí okolo – např. zbytečné administrativy, zatěžujících reportů, pravidelných plateb inzertním serverům apod.

V rámci spolupráce makléřům nabízíme:

 • profesionální realitní software - makléř spravuje své nabídky prostřednictvím vlastního přístupu do používaného realitního softwaru. Kontaktní údaje u jednotlivých nabídek inzerovaných na realitních serverech jsou na makléře ve formě, tak jak jste zvyklí: Vaše jméno, Váš telefon, Váš mail

 • inzerce nabídek na zásadních a nejnavštěvovanějších realitních serverech -Sreality.cz, Reality.cz, Idnes.reality.cz, RealityMix.cz, Ceskereality.cz, RealCity.cz, DomyBytyPozemky.cz, UlovDomov.cz, RealHit.cz, Eurobydleni.cz, Videobydleni.cz, Annonce.cz, RealBonus.cz, RealitniEso.cz, TopReality.cz a dále na realitních serverech používajících exporty nabídek z výše uvedených serverů

 • asistentská podpora - makléř má možnost kontaktovat v pracovní době asistentku na centrále společnosti, v případě nutnosti rychlého poskytnutí informací, či nutné změny údajů o jeho nemovitosti

 • analýzy realitního trhu a cenová ocenění dle aktuálních realitních dat - spolupracujeme se špičkou v oboru ve zpracování dat z realitního trhu. V případě zájmu má makléř možnost si zpracovat zprávu o konkurenčních nabídkách, připravit tržní ocenění prodávané nemovitosti a další analýzy z realitního trhu potřebné k jeho činnosti

 • monitoring soukromé inzerce a poptávek – makléř má možnost využívat monitoringu soukromé inzerce a poptávek v oblasti, kde aktuálně působí. Naše společnost je schopna poskytnout monitoring soukromé inzerce a poptávek makléřům v rámci celé ČR (není součástí paušální platby)

 • právní servis - makléř má v případě potřeby možnost řešit přípravu právní dokumentace prostřednictvím renomované spolupracující advokátní kanceláře. Podmínkou spolupráce s naší společností avšak není využívání tohoto právního servisu, makléř může spolupracovat s jakýmkoli jiným advokátem, či právníkem v rámci jeho lokality (není součástí paušální platby)

Náš zkušený tým vám pomůže a ušetří čas:


Kateřina Vyšinská
tým KUZO Partners

 


Simona Stehlíková
tým KUZO Partners

 


Šárka Henychová
tým KUZO Partners

 


Vendula Bartošová
tým KUZO Partners

 

 

Prodat

Hvězdné výdělky máte na dosah

Chcete vědět o moderní formě spolupráce se společností KUZO Partners více? Ozvěte se nám.

Pro více informací o spolupráci nebo k domluvení osobní schůzky nám zavolejte nebo sepište vaše dotazy do formuláře níže. Ozveme se vám a vše zodpovíme.